MÖBLER / Skåp & hyllor / Hörnhatthylla 8597020
*
nr 859 7020
Hörnhatthylla
Rostfritt stål, längd: 125 resp 91 cm, djup: 27 cm, höjd: 35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:15:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/10 19:24:14
1
450 kr
30/10 10:17:26
2
350 kr
11/11 16:15:31
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hörnhatthylla rostfritt stål skåp
-
6202 Bokhylleserie
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors, s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59
-
6029 Etagebord
vitmålat. Bredd: 63 cm. Djup: 34 cm, höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:45
-
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:23
-
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:47
-
6159 Kryddhylla
Reda. Glasburkar. Bredd: 40 cm. Djup: 20 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:22
-
5156 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 125 cm, djup: 47..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:30
*
Hörnhatthylla
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7020
Hörnhatthylla
Rostfritt stål, längd: 125 resp 91 cm, djup: 27 cm, höjd: 35 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/10 19:24:14 | 1 | 450 kr |
30/10 10:17:26 | 2 | 350 kr |
11/11 16:15:31 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hörnhatthylla rostfritt stål skåp
-
6202 Bokhylleserie
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors, s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59 -
6029 Etagebord
vitmålat. Bredd: 63 cm. Djup: 34 cm, höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:45 -
5104 Hörnskåp
höjd: 235cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:23
-
4331 Hörnvitrinskåp
Karl Johan, björk. Höjd: 202 cm, nyckel
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:47 -
6159 Kryddhylla
Reda. Glasburkar. Bredd: 40 cm. Djup: 20 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:22 -
5156 Matsalsskåp
Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 125 cm, djup: 47..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:30